مشروح گفتگو گلرنگ پخش مدیا با مهندس انصاری

۱۳۹۹/۸/۱۹ دوشنبه
(2)
(0)
مشروح گفتگو گلرنگ پخش مدیا با مهندس انصاری
مشروح گفتگو گلرنگ پخش مدیا با مهندس انصاری

مشروح گفتگوی گلرنگ پخش مدیا با مهندس انصاری مدیرعامل شرکت هستی آرین تامین را در ادامه می توانید بخوانید...


+ لطفا توضیحی در مورد فعالیت های خودتان و شرکت هستی آرین تامین بفرمایید.

شرکت هستی آرین تامین یکی از شرکت های زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ می باشد که در دو حوزه اصلی کسب و کار چای و ادویه جات فعال می باشد.

چای اولیت و فعالیت اصلی ما بوده است که با گلرنگ پخش هم همکاری داشتیم و چای ایرانی و خارجی را عزضه می کنیم که ان شالله در زمینه دمنوش هم فعالیت خواهیم کرد که در زمان مناسب معرفی میشه.

مصارف خانواده های ایرانی چای خارجی بیش تر هست و به همین دلیل عمده فعالیت ما هم به این سمت کشیده شده است.

بدلیل اینکه یکی از سیاست های اصلی گروه صنعتی گلرنگ و شرکت های زیرمجموعه آن کیفیت محصولات هست ، زنجیره تامین یعنی از لحظه کاشت محصول تا وقتی به دست مصرف کننده برسد برای ما خیلی اهمیت داره و لازم می دونیم که نظارت داشته باشیم.

از طرفی چون چای و محصولات کشاورزی ثبات کیفیتشون بسیار حایز اهمیت است ما شرکای تجاری توانمندی در هندوستان و سریلانکا پیدا کردیم که اطمینان بهشون داریم و چهار سال هست که داریم همکاری می کنیم.

چای استانداردهای مختلفی داره ما با توجه به استانداردها و سلایق مشتریانمون آن را تعریف می کنیم و برای شرکامون ارسال می کنیم و آنها تولید را مطابق با آن انجام می دهند.

درحال حاضر برندهای ما فامیلا، اویلا و همخوان هست که در گلرنگ پخش همکاران زحمت توزیع آن را به عهده دارند وبرندهای بلوط و همخان که در حوزه جای ایرانی فعالیت دارند.

در حدود دو سال پیش به حوزه چای ایرانی که محجور مانده هم ورود کردیم و رویکردی که درمورد چای خارجی داریم درمورد چای ایرانی هم داریم؛ سعی کردیم شرکا خوب و فرایند با کیفیت تولید محصول را داشته باشیم و خداروشکر در این مورد هم سربلند بودیم .

باتوجه به اینکه شرکت ما شرکت جوانی است خوشحالم بگم که الان جز شرکت های اصلی تولید کننده چای در کشور هستیم  .

درمورد ادویه هم که به زودی توسط گلرنگ پخش توزیع خواهد شد همین فرآیند انجام می شود.

ادویه اصلی مثل زردچوبه ،دارچین ، انوع فلفل در کشور وجود نداره و کشورهای خارجی مثل هندوستان و ویتنام باید وارد شود.

امیدواریم با همکاری شرکا تجاریمون مثل شرکت گلرنگ پخش بتوانیم خدمات خوبی را همچنان ارائه دهیم.


+ از تاثیر کرونا بر روند فعالیت های شرکت هستی آرین تامین و حوزه توزیع محصولاتتون بفرمایید.

فارق از بحث این ویروس در بطور کلی در شرکت هستی آرین تامین بدلیل تولید محصولات غذایی هست پروتکل های سختگیرانه و دقیق در نظر گرفته شده است.

خوشبختانه چون از قبل رعایت این نکات را داشتیم با شیوع این ویروس توقفی در تولید محصولات نداشتیم و همکاران ما در بخش تولید از روز چهارم یا ششم نوروز سرکار حاضر شدند و کلیه موارد رعایت میشه و اتفاقی خداروشکر نیفتاد.

اما از طرف همکاران گلرنگ پخش خیال ما از آنها بیش تر از خودمان راحت هست از روز اول سرکار حاضر بودند ، چون چای یکی از کالاهای اساسی است در کنار سایر کالاهای ضروری و نوشیدنی مناسب این شرایط هست ، خداروشکر همکارانمان پوشش مناسبی داشتند و مصرف کنندگان با مشکلی مواجه نشدند که جا داره تشکر کنم و خداقوت بگم به همکاران عزیز شررکت گلرنگ پخش.

 

+ آیا برنامه هایی را برای آینده در زمینه تنوع محصولات یا تغییراتشون دارید؟

بله لازمه بقای هر شرکتی پویا بودن و سازگار شدن با مسائل مختلف مثل همین بیماری است. ما هم با توجه به نیاز بازار و توسعه محصول و واحد آر اند دی که داریم از هفته آینده توزیع دمنوش های میوه ای را خواهیم داشت که توسط همکاران گلرنگ پخش عرضه می کنیم.

این دمنوش ها در دو گروه سیب و به هست که ترکیب میشه با دارچین با زنجبیل و ... که در شش گروه عرضه میشه و فارق از کیفیت عالی آن ها متناسب برای زمان باتوجه به بیماری موجود هست.

کاملا طبیعی هست و هیچ مواد افزودنی نداره.

یک دمنوش میوه ای دیگه هم هست که ماه آینده ان شالله عرضه می کنیم که جذب کامل در بدن داره ؛ یعنی اگه الان دمنوش آویشن را دم کنیم و بخوریم بطور کامل جذب بدن نمیشه اما این دمنوش ها بدلیل تکنولوژی که داره کاملا جذب بدن میشن و همراه با ویتامین های C B D E هست که ویتامین های لازم را هم به بدن برسونه.

نام این دمنوش ها فرانوش هست و ان شالله به زودی در اختیار همکاران گلرنگ پخش پس از بسته بندی جهت توزیع قرار می گیره .

نکته بعدی تغییر در سایز بسته بندی های چای هست که باتوجه به شرایط قیمت چای که متاثر از قیمت ارز هست ؛ بسته بندی های کوچکتر هم داشته باشیم تا گروهی از مردم که قدرت خرید کمتری دارند بتوانند متناسب با شرایطشون هزینه کنند و چای تهیه کنند و رضایت داشته باشند.


+ لطفا درمورد کیفیت محصولات و اهمیت آن بفرمایید باتوجه به اینکه شرکت هستی آرین تامین در هیچ شرایطی حاضر به کاهش کیفیت محصولاتش صرفا به لحاظ حضور بیش تر در بازار نیست.

بله خود ما مصرف کننده هستیم و خانواده خودمان نیز از همین محصولات استفاده می کنند . محصول کشاورزی در فصول مختلف دچار مشکلاتی می شنود و چای کالایی هست که مردم بهش وفادار هستند و کیفیت بدیهی است.

ما هم همواره استانداردی که تعریف کردیم را بهبود بخشیدیم  و هیچ نه تداخلی را انجام دادیم نه مخلوط کردن چند چای را انجام دادیم باتوجه به اینکه می توانست برامون سود زیادی هم داشته باشه.

با همه مشکلات مثل واردات ، ارز و غیره ، کیفیت محصولات را به هیچ وجه کم نکردیم و محصولی را که تعهد کردیم به مشتری تقدیم کنیم عرضه کردیم .

در بخش بازرگانی ، تولید ، بازاریابی و سایر بخش ها همواره این سرلوحه کارشون هست که به هیچ وجه کوتاهی در محصولاتمون در چای یا ادویه نداشته باشیم و خداروشکر با همین سیاست جز سه یا چهار شرکت برتر در کشور در زمینه چای هستیم و ان شالله به زودی در زمینه ادویه هم خواهیم بود.

درنهایت از این فرصت استفاده می کنم و تشکر ویژه می کنم از همکاران گلرنگ پخش که همگی با احساس و متخصص هستند و با تمرکز به روی کالای چای به عنوان یک کالای غیر روغنی جایگاه ویژه برای آن تعریف کردند و شاهد پیشرفت آن هستیم

 

 

 

 

، رادیو افق کوروش ، رادیو ، افق کوروش ، بورس افق ، بورس افق کوروش ، جشنواره افق کوروش ، خرید از افق کوروش ، میلاد حسن زاده ، نیلوفر نگهبانی ، رادیو اینترنتی افق کوروش ، رادیو فروشگاه افق کوروش ، دکتر فخریان ، امیرخسرو فخریان ، خرید خوب ، خرید با تخفیف ، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ، اتحادیه فروشگاه ای زنجیره ای ، دکتر حسین صبوری ، فرانچایز افق کوروش ، نمایندگی افق کوروش ، خرید خوب از افق کوروش ، رادیو فروشگاه اینترنتی افق کوروش ، خرید اینترنتی افق کوروش ، جایزه افق کوروش ، پرسنل افق کوروش ، پرتویی از افق ، کد تخفیف خرید از افق کوروش ، صنعت خرده فروشی ، خرده فروشی ، کالاهای تند گردش ، اکالا ، فروشگاه اینترنتی افق کوروش ، سایت رادیو افق کوروش ، سایت افق کوروش ، گوینده رادیو افق کوروش ، مجری رادیو افق کوروش ، کارگردان رادیو افق کوروش ، صدابردار رادیو افق کوروش ، برنامه رادیو افق کوروش ، فخریان ، امیرخسرو فخریان ، باشگاه مشتریان افق کوروش ، اپلیکیشن یاشگاه مشتریان افق کوروش ، گروه صنعتی گلرنگ ، گلرنگ ، دکتر فضلی ، اخبار صنعت خرده فروشی ، اخبار فروشگاه های زنجیره ای ، افق کوروش بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کشور ، افق کوروش در بورس ، سهام افق را از کجا بخریم ، سهامداران افق کوروش ، وب سایت افق کوروش ، وب سایت رادیو افق کوروش ، اینستاگرام افق کوروش ، اینستاگرام رادیو افق کوروش ، برنده های جشنواره افق کوروش ، جوایز میلیونی افق کوروش ، مصاحبه با مدیرعامل افق کوروش ، Okcsradio ، radio ، okcsradiocom ، okcsradioir ، okcs ، okcsir ، okcscom ، مشروح گفتگو گلرنگ پخش مدیا با مهندس انصاری ، مشروح گفتگو گلرنگ پخش مدیا با مهندس انصاری مدیرعامل شرکت هستی آرین تامین ، مهندس انصاری مدیرعامل شرکت هستی آرین تامین ، شرکت هستی آرین تامین ، شرکت های زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ ، چای و ادویه جات ، چای ایرانی و خارجی ، سیاست های اصلی گروه صنعتی گلرنگ ، کیفیت محصولات ، زنجیره تامین ، شرکای تجاری ، چای استانداردهای مختلفی داره ، تاثیر کرونا بر روند فعالیت های شرکت هستی آرین تامین ، دمنوش ها در دو گروه سیب و به ، دمنوش ها فرانوش هست ، فرانوش ، واردات ، ارز ،
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر